Pomóż Marcelinie

 

 

Maseczki domowe
Zachęcamy do wypróbowania kilku maseczek domowej roboty.
Jeżeli wątpisz w celowość stosowania maseczek przygotowanych przez siebie przeczytaj krótki tekst o domowych maseczkach kosmetycznych.
Receptury maseczek do przygotowania w domu.
Zapraszamy i zachęcamy do własnych eksperymentów Zobacz domowe maseczki ..

Domowy wyrób kosmetyków
Masz za sobą pierwsze doświadczenia z własnej roboty maseczkami kosmetycznymi?
Dlaczego by nie spróbować zrobić sobie krem lub inny kosmetyk?


 

Witaj na naszych stronach!


Zmieniamy się dla Was
Nasz serwis internetowy istnieje od 2006 roku. Przez wiele lat nasza strona była dostępna w sieci w niezmienionej formie. Świat się zmienia, zmienia się też internet, czy tego chcemy czy nie. W ostatnich latach nastąpiły poważne zmiany w internecie za sprawą upowszechniających się urzędzeń mobilnych. Dzisiaj znaczna część internautów korzysta ze smartfonów lub tabletów. Urządzenia te wymuszają dostosowanie stron internetowych do ich specyficznych wymagań.
Z analizy statystyk wejść na nasze strony, wynika, że ponad połowa odsłon była wygenerowana przez urządzenia mobilne ( telefony i tablety). Chcemy podnieść wygodę korzystania z naszego serwisu na urządzeniach mobilnych, dlatego nowa forma serwisu jest lepiej dostosowana do wyświetlania na telefonach komórkowych i tabletach.
Mamy nadzieję, że nowy kształt serwisu będzie dobrze przyjęty przez Was, bo przecież jest on robiony właśnie dla Was. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi co do treści jak i wyglądu serwisu.


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie prześlij nam swój adres e-mail.

E-mail:

Imię:   

Zgadzam się z Polityką Prywatności


Usługę obsługuje FreeBot

 

 


Surowce naturalne
Ponieważ coraz częściej otrzymujemy zapytania o naturalne surowce w małych opakowaniach. Zamieściliśmy listę surowców, które można nabyć w opakowaniach mniejszych niż te stosowane w przemyśle. Zapraszamy do zapoznania się z listą surowców.