Pomóż Marcelinie

 

 

Maseczki domowe
Zachęcamy do wypróbowania kilku maseczek domowej roboty.
Jeżeli wątpisz w celowość stosowania maseczek przygotowanych przez siebie przeczytaj krótki tekst o domowych maseczkach kosmetycznych.
Receptury maseczek do przygotowania w domu.
Zapraszamy i zachęcamy do własnych eksperymentów Zobacz domowe maseczki ..

Domowy wyrób kosmetyków
Masz za sobą pierwsze doświadczenia z własnej roboty maseczkami kosmetycznymi?
Dlaczego by nie spróbować zrobić sobie krem lub inny kosmetyk?


PAT & RUB

naturalne kosmetyki firmowane przez Kingę Rusin są już dostępne w sprzedaży.

Marka PAT & RUB obejmuje trzy linie produktów:
Relaksującą
Rewitalizującą
Rozgrzewającą

Każda linia składa się z ośmiu produktów: balsamu do ciała, żelu myjącego, olejku do ciała, peelingu, masła do ciała oraz balsamów do ciała i nóg.

Kosmetyki nie zawierają surowców ropopochodnych jak parafina ciekła, nie zawierają parabenów, sztucznych barwników, glikolu, silikonów i sztucznych aromatów, bogate są natomiast w naturalne składniki jak masło shea, awokado, olej babassu i wiele innych składników atestowanych przez organizację Ecocert.

Mieliśmy okazję sprawdzić na własnej skórze kilka kosmetyków "PAT & RUB" i trzeba przyznać że robią naprawdę dobre wrażenie.

Na stronie www.kingarusin.pl pomysłodawczyni projektu King Rusin osobiście opowiada o swoich kosmetykach zobacz i posłuchaj ...

 

Od czasu publikacji tej informacji upłynęło już sporo czasu. Marka Pat&Rub w międzyczasie wzbogaciła się o wiele nowych produktów. Nie będziemy wymieniać wszystkich produktów ale o kilku na pewno warto wspomnieć. Czytaj o nowych produktach Pat&Rub ...Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie prześlij nam swój adres e-mail.

E-mail:

Imię:   

Zgadzam się z Polityką Prywatności


Usługę obsługuje FreeBot

 

 


Surowce naturalne
Ponieważ coraz częściej otrzymujemy zapytania o naturalne surowce w małych opakowaniach. Zamieściliśmy listę surowców, które można nabyć w opakowaniach mniejszych niż te stosowane w przemyśle. Zapraszamy do zapoznania się z listą surowców.