Pomóż Marcelinie

 

 

Maseczki domowe
Zachęcamy do wypróbowania kilku maseczek domowej roboty.
Jeżeli wątpisz w celowość stosowania maseczek przygotowanych przez siebie przeczytaj krótki tekst o domowych maseczkach kosmetycznych.
Receptury maseczek do przygotowania w domu.
Zapraszamy i zachęcamy do własnych eksperymentów Zobacz domowe maseczki ..

Domowy wyrób kosmetyków
Masz za sobą pierwsze doświadczenia z własnej roboty maseczkami kosmetycznymi?
Dlaczego by nie spróbować zrobić sobie krem lub inny kosmetyk?


HYDROPLASTYCZNE MASECZKI Z ALG

Peel Off Alginate Mask
Furorę robią maski z tzw. alginatu. Alginat to ścianki komórek alg, które dzięki specjalnemu przetworzeniu mają postać białego proszku. Proszek zmieszany z wodą tworzy zawiesinę o konsystencji gęstej śmietany. Po rozprowadzeniu na twarzy, szyi czy dekolcie w ciągu kilkunastu sekund zmienia się w galaretkę o właściwościach chłodzących i nawilżających. Dodaje się do niej niekiedy substancje aromatyczne i natłuszczające. Odpoczynek pod taką maską to prawdziwa uczta dla suchej, wrażliwej skóry z popękanymi naczynkami krwionośnymi. Maski z alg mogą być wkomponowane w różne rodzaje zabiegów kosmetycznych.

Maseczki i okłady


Maseczki i okłady z alg dzięki korzystnemu działaniu na skórę cieszą się nie słabnącą popularnością już od wielu lat.
Najpopularniejszą ostanio formą maseczek i okładów są maseczki hydroplastyczne (peel-off) zwane również "gumowymi".
Popularność swoją zawdzięczają prostocie przygotowania zabiegu oraz niekłopotliwej aplikacji na skórę. Po zabiegu nie ma potrzeby użycia natrysku w celu zmycia resztek preparatu co jest dużą zaletą zwłaszcza w przypadku zabiegów na całe ciało.

Poniżej zamieszczamy opis kilku maseczek i okładów wykonanych na bazie alg i pochodnych alg.

 

BASE OF PEEL-OFF MASK

Baza maseczki hydroplastycznej.

Baza do przygotowania własnych maseczek hydroplastycznych "gumowych".
Wysokiej jakości baza alginatowa może stanowić podstawę do przygotowania własnej maseczki typu peel-off. Zastosowanie gotowej bazy uwalnia nas od konieczności eksperymentowania w celu ustalenia właściwej proporcji składników dla uzyskania właściwej konsystencji, czasu żelowania i właściwego działnia sensorycznego maski. Możemy skoncentrować się na wyselekcjonowaniu odpowiednich składników aktywnych dla uzyskania oczekiwanych efektów działania maseczki naszego pomysłu.
Użycie gotowej bazy zapewni profesjonalną formę i powtarzalnośc parametrów.
Baza dostępna w opakowaniach 15kg.

 

FIRMING PEEL-OFF WRAP

Okład do skóry dojrzałej na ciało.

Firming Peel-Off Wrap jest wieloskładnikowym preparatem do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Firming Peel-Off Wrap może byc nakładany na całe ciało lub na wybrane partie np. biust, brzuch, pośladki, uda. Preparat jest łatwy du usunięcia nie wymaga spłukiwania.
Preparat zawiera:
Spirulinę - bogatą w prowitaminę A (stężenie 10 - 15 krotnie wyższe niż w marchwi) czynnikiem niezbędnym w procesie restrukturyzacji skóry. Witamina A stymuluje proces syntezy fibroblastów, zapewniając przywrócenie elastyczności skórze. Zawarte w spirulinie proteiny, witaminy i kwasy tłuszczowe przywracają skórze sprężystość i zauważalnie poprawiają kondycje skóry.
Horsetail (skrzyp) - bogaty w krzem wspomaga proces restrukturyzacji i odnowy skóry.
Do przygotowania okładu na całe ciało potrzebne będzie ok. 250 g preparatu, do miejscowych zabiegów wystarczy ok. 60g preparatu.
Firming Peel-Off Pack dostępny jest w opakowaniach po 3kg i 15kg.

 

FIRMING PEEL-OFF MASK

Maseczka do skóry dojrzałej. Działanie podobne do wyżej opisanego Firming Peel-Off Pack z tą różnicą że przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, dekoltu, biustu lub szyi.
Zawiera:
Spirulinę, Lithothamnium calcareum, skrzyp, polisacharydy.
Zabieg na twarz wymaga użycia ok. 30g preparatu, okład na dekolt ok. 40g.
Firming Peel-Off Mask dostępny jest w opakowaniach po 0,5kg oraz 15kg.

SLIMMING PEEL-OFF WRAP

Okład o działaniu wyszczuplającym.

Slimming Peel-Off Wrap jest preparatem projektowanym do wykonywania zabiegów mających na celu redukcje tkanki tłuszczowej i poprawę wyglądu skóry. Slimming PO Wrap przeznaczony jest do wykonywania pofesjonalnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.
Preparat produkowany na bazie alg brunatnych Laminaria digitata, algi wyjątkowo bogatej w jod, pierwiastku o kluczowej roli w procesie syntezy hormonów w organiźmie człowieka. Laminaria zawiera polisacharyd laminarin - polimer o własnościach lipolitycznych, wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, polisacharyd ten stanowi ok. 14% suchej masy algi.
Typowy zabieg wymaga użycia ok. 240 g preparatu. Dokładna instrukacja użycia dołączana jest do produktu.
Slimming Peel-Off Pack dostępny jest w opakowaniach po 3kg oraz 15kg.

 

CRYOGENIC PEEL-OFF WRAP

Okład do nóg

Crioactive Peel-Off Pack został specjalnie opracowany w celu szybkiego odświeżenia, usunięcia obrzęków i ukojenia bolących nóg.
Cryogenic Peel-Off Wrap jest profesjonalnym preparatem dostarczanym w postaci proszku, który przekształca sie w żel w ciągu kilku minut po wymieszaniu z wodą.
Zmęczone nogi często są pierwszym symptomem zaburzeń funkcjonowania układu krwionośnego w obrębie nóg. Zaburzenia funkcji układu krwionośnego mogą być spowodowane podwyższona temperaturą otoczenia, pozostawaniem dłuższy czas w pozycji stojącej, pozycja siedzącą w której uciskane są żyły, nadwaga, zmiany fizjologiczne ścian naczyń krwionośnych.
Cryogenic Peel-Off Wrap już po pierwszej aplikacji odświeża, obniża obrzęk, powoduje uczucie intensywnbego schłodzenia. Okład działa szybko i pozostawia efekt działania na dłuższy czas. Objawy cięzkich nóg ustępują.
Jeżeli objawy zmęczonych nóg, obrzęki występują często lub nasilają się zalecamy wizytę u lekarza.
Sposób użycia okładu:
Wymieszać proszek z wodą przy pomocy szpatułki. Mieszać do czasu uzykania jednolitej masy.
Okład nakładamy warstwą na nogi zaczynając od stóp kończąc na udach.
Po nałożeniu pozostawiam okład przez 15 - 20 minut, następnie zdejmujemy, ewentualne pozostałości okładu usuwamy przy pomocy wilgotnego ręcznika.
Do przygotowania okładu na dwie nogi potrzebne będzie ok. 180 g preparatu i ok. 540 ml wody. Ilośc preparatu możemy zmieniać zależnie od potrzeby zachowując jednak proporcję 1:3 (g/ml) preparatu i wody.

Cryogenic Peel-Off Wrap dostępny jest w opakowaniach: 2 kg i 15 kg.

 

3 ALGAE BODY WRAP

Mieszanka z trzech gatunków alg.

Okład na ciało skomponowany z mieszanki 3 gatunków alg wystepujących u wybrzeża Bretanii.
Okład bogaty w mikro i makro składniki pozwalające na przywrócenie równowagi funkcji organizmu.
Produkt dostępny jest w opakowaniach: 5 kg i 25 kg.

 

ACEROLA PEEL-OFF MASK

Maseczka do twarzy wygładzająco rozświetlająca.

Klimat Amazonii dobroczynne działanie bogactwa lasów deszczowych. Maska modelująca z własnościami nawilżającymi, wygładzającymi i rozświetlającymi, efektywne działanie enzymów.
Produkt dostępny jest w opakowaniach: 0,5 kg i 15 kg.Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie prześlij nam swój adres e-mail.

E-mail:

Imię:   

Zgadzam się z Polityką Prywatności


Usługę obsługuje FreeBot

 

 


Surowce naturalne
Ponieważ coraz częściej otrzymujemy zapytania o naturalne surowce w małych opakowaniach. Zamieściliśmy listę surowców, które można nabyć w opakowaniach mniejszych niż te stosowane w przemyśle. Zapraszamy do zapoznania się z listą surowców.