Pomóż Marcelinie

 

 

Maseczki domowe
Zachęcamy do wypróbowania kilku maseczek domowej roboty.
Jeżeli wątpisz w celowość stosowania maseczek przygotowanych przez siebie przeczytaj krótki tekst o domowych maseczkach kosmetycznych.
Receptury maseczek do przygotowania w domu.
Zapraszamy i zachęcamy do własnych eksperymentów Zobacz domowe maseczki ..

Domowy wyrób kosmetyków
Masz za sobą pierwsze doświadczenia z własnej roboty maseczkami kosmetycznymi?
Dlaczego by nie spróbować zrobić sobie krem lub inny kosmetyk?ZABIEGI Z ALG

Okłady wyszczuplające Slimming Bodypack

Algi stosowane jako okłady na ciało aktywizują procesy przemiany materii w skórze i redukują nadmiar tłuszczu w tkance podskórnej. Są jednym z podstawowych składników zabiegów odchudzających, eliminujących cellulit, rozstępy, pojędrniających, np. piersi.

Skórę na ciele w miejscach, które mają być "odchudzone", smaruje się papką albo żelem z alg. Następnie owija specjalnymi bandażami lub folią i poddaje działaniu ciepła. Stosowana jest też aparatura wytwarzająca ultradźwięki, koktajl prądów przyspieszający przemianę tłuszczu w energię.

Wykorzystuje się także prąd stały do wprowadzania ekstraktów algowych w głąb naskórka (jonoforeza). Doskonale efekty daje połączenie okładów z drenażem limfatycznym. Gabinety manikiuru i pedikiuru coraz częściej oferują okłady z alg na stopy i dłonie. Eliminują one zmęczenie, obrzęki i wygładzają naskórek.

Zabiegi z użyciem Slimming Bodypack możemy też przeprowadzać sami w domu. Po nałożeniu okładu owijamy się folią i następnie grubym ręcznikiem lub kocem. Ważne jest aby wmiejscach poddawanych zabiegowi było bardzo ciepło.

Dobrze jest jeżeli w tych miejscach zaczniemy sie pocić. Zabieg trwa od 20 do 40 minut. Pierwsze zabiegi powinny trwać ok. 20 minut lub nawet krócej aby nie spowodować podrażnień skóry lub reakcji alergicznych. Należy pamiętać że algi są wyjątkowo bogate w różne aktywne składniki i zbyt długie wystawianie skóry na ich działanie może doprowadzić do nieporządanych efektów.Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie prześlij nam swój adres e-mail.

E-mail:

Imię:   

Zgadzam się z Polityką Prywatności


Usługę obsługuje FreeBot

 

 


Surowce naturalne
Ponieważ coraz częściej otrzymujemy zapytania o naturalne surowce w małych opakowaniach. Zamieściliśmy listę surowców, które można nabyć w opakowaniach mniejszych niż te stosowane w przemyśle. Zapraszamy do zapoznania się z listą surowców.